Google 3 Boyutlu Mekan Çekimi

Sadece Google onaylı fotoğrafçı lisansına sahip ajansların 360 derece panoramik görüntü çekebildiğini ve bunu yayınlayabildiğini unutmamanız gerekiyor. Mekanınızı google un önerdiği cihazlarla çekiyoruz. Çekilen görüntüleri google a yolluyoruz ve bir kaç gün içerisinde çektiğimiz panoramik görüntü google da yayınlanıyor. İnsanlar işletmenizin adını google a yazdıklarında sağ tarafda "İçini Görün" kısmında görünüyor. Panoramik görüntü sayesinde insanlar sanki işletmenizi bire bir gerçekten geziyormuş hissi yaratır.

Özel ekipmanlarla çekilen fotoğraflar sayesinde, mekanları 360 - 180 derecelik 3 boyutlu panoramik görüntüleme aracıdır. Bu görüntü, tabandan tavana, soldan sağa Mouse yardımıyla çevrilip seyredilme teknolojisine sahiptir. Bu teknolojiyi iki kelime ile özetlersek ‘sanki oradayım’ yeterli olur. 360 Derece mekan çekimleri veya ürün çekimleri için bize iletişim bölümünde bulunan telefon ve mail adreslerimden ulaşabilirsiniz.

360 Derecelik Panoramik Görüntülerin Kullanımı

Mekânlar arası panoramik görüntülerin üzerindeki butonlara basarak veya harita üzerindeki butonlara basarak mekânlar arası geçiş sağlamaktadır. Böylece bir mekânın tüm bölümlerini zevkli bir biçimde dolaşabilirsiniz.

TOP