Google Haritalarına Kayıt

Kuruluşunuzun, işletmenizin ve kişisel mekanlarınızın Google’da, navigasyon cihazlarında, diğer harita servislerinde yer almasını sağlayın. İnternet üzerinden görünür olmak ve kullanıcı aramalarında mekan sonuçlarında bulunun.

Maps sonuçlarında görünmek istiyorsanız doğru adres Zen Dijital Medya.

Haritalarda Yer Almanın Avantajları

Google ve diğer maps hizmeti veren web araçları kullanıcılarına daha iyi sonuçlar sunmak için yerelleştirme yapıyor. Arama kriterlerine göre bölgenize yakın sonuçları öncelikli olarak getiriyor. Lokal aramalarda çıkmak daha çok kişinin dikkatini çekmenize ve tanınmanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanızı ve yerinizi sağlamlaştırmanızı sağlıyor.

Sosyal medya ve diğer araçlarda yer edinmenize imkan veriyor. Aynı anda binlerce kişiye ulaşabiliyorsunuz. Bu durum prestijinizi de artırıyor.

İnternette Haritalı Çıkın

Google da işletme adı ile arama yapıldığında arama sonuçlarında işletmeniz sağ tarafta harita bilgisi ile çıkacak. Firmanıza ulaşmak isteyen kişiler rahatlıkla yol tarifi alabilecekler. Firmanız kayıt altına alındıktan sonra arama yapan kullanıcılar sizi rahatlıkla bulacaklar. İşletmenizin koordinatları belirlenerek maps sisteminde işaretlenecek.

TOP