Google Reklamları

Google adwords sponsor bağlantı reklamları, seçilen anahtar kelimeler ile Google’da yapılan arama sonuçlarında ya da diğer reklam yayınlanan sitelerle ilgili, içeriklerle ilişkili olarak yayınlanan reklamlardır.

Google Sponsor hizmetini firmalar doğrudan Google sitesi üzerinden de alabilmektedir. Bu alanda profesyonel bir firma ile çalışmanın size hem tıklama başı maliyet (TBM) olarak bu hizmetin daha düşük bir maliyete gelmesi, hem de rakiplerinizden daha üst sıralarda çıkmak gibi avantajları sunulmaktadır.

Zen Dijital Medya, müşterilerinin hesaplarını günlük takip etmekte ve sizi çeşitli sıklıklarda bilgilendirmektedir. Maaliyeti arttıran kelimelerde sizi daima bilgilendirecek, Adwords reklamları ile direk hedef müşteriye ulaşmanızı sağlayacak bir ajans arıyorsanız, biz buradayız. Üstelik sınırsız sayıda anahtar kelime seçebilir, günlük harcama limitinizi de kendiniz belirleyebilirsiniz. Zen Dijital Medya, reklam veren rekabeti ile oluşacak fiyat farklarını sizin adınıza takip etmektedir.

TOP